سرمایه گذاری در زمینه ی انرژی پایدار درسالهای اخیر مورد توجه اکثرکشورها قرار گرفته است . درکشور ما نیز بواسطه موقعیت خاص آب و هوایی که دارای بیش از 300 روز آفتابی می باشد فعالیتهای گسترده ای در سالهای اخیر در جهت توسعه این صنعت انجام شده است .با وجود حضور شرکت های توانمند داخلی در زمینه ی انرژی های تجدیدپذیر، برآورده ساختن تقاضای روزافزون و نهایتا بومی سازی این صنعت مستلزم مشارکت و همکاری هرچه بیشترمتخصصین می باشد. درهمین راستا، شرکت مهرآفرین سازه سولار پاسارگاد با هدف کمک به خودکفایی درحوزه ی انرژی خورشیدی، به صورت رسمی و تخصصی در ابتدا در زمینه ی مهندسی ، طراحی و تولید انواع سازه های خورشیدی پا به عرصه فعالیت گذاشت و در سال های اخیر با همکاری شرکت های توانمند، فعالیت خود را درزمینه ی EPC نیروگاه های خورشیدی گسترش داده است. شرکت مهر آفرین سازه سولار بعنوان شرکتی با رویکرد دانش بنیان و فعال در حوزه انرژی تجدیدپذیر با تمرکز بر انرژی خورشیدی است که همراستا با سیاستهای فوق فعالیتهای مناسبی را به انجام رسانده است . این شرکت با هدف پایه گذاری نگاهی نو به حوزه انرژی در سطح ملی و منطقه ای و با بهره مندی از بهترین و کارآمدترین متخصصان و نخبگان این حوزه تاکنون پروژه های متعددی را در زمینه طراحی و تولید، مطالعات فنی اقتصادی، امکان سنجی پروژه ها، امور پیمانکاری و مشاوره با موفقیت به انجام رسانده است.

چشم انداز

قرار گرفتن نام شرکت در 5 شرکت برتر منطقه غرب آسیا در زمینه طراحی و مهندسی، ساخت و تامین تجهیزات ، نصب و راه اندازی نیروگاههای تجدیدپذیر

چشم انداز

ماموریت ما

  • ما برآنیم تا با بهره گیری از توان متخصصین داخل کشور و با استفاده از علم و تجربه ی ارزشمند همکاران بین المللی ، محصولاتی بومی و کاملا مطابق با شرایط اقلیمی محل احداث نیروگاه به بازار عرضه نماییم.
  • با تولید محصولات جدید و تکنولوژی روز دنیا باعث پیشبرد هرچه بیشتر صنعت خورشیدی و افزایش فعالیت کشورمان دربازار منطقه ی غرب آسیا بشویم.
  • مطمئن ترین انتخاب متقاضیان داخلی و منطقه ای در حوزه ی طراحی و مهندسی، تولید، تجهیز، احداث و راه اندازی نیروگاه های خورشیدی
  • تولید محصول کیفی که مهر تائیدی بر دانش و توانایی تولید کننده ی ایرانی درعرصه ی بین الملل باشد.
  • ورود به بازارهای منطقه ای با رویکرد توسعه صادرات
ارزش ها